Video

Ishte mbajtur sekret, del videoja që shkencëtarët s’do donin të shihnit

Kjo video që po qarkullon në rrjet i ka lënë të gjithë të habitur. Kjo pasi është ndër ato video që shkencëtarët nuk do donin të shihnit. Në videon e postuar, disa shkencëtarë shihen teksa janë veshur me rroba të bardha dhe në mënyrë të çuditshme transportojnë një krijesë. Kjo e fundit duket të jetë një sirenë, që pasi e […]

Read more ›

Shpikja e Kosovarit që po mahnitë botën e cila bëri mbi 1 milion shikime..!!

Shpikja e Kosovarit që po mahnitë botën e cila bëri mbi 1 milion shikime..!! Shpikja e Kosovarit që po mahnitë botën e cila bëri mbi 1 milion shikime..!! Shqiptari nga Kosova befason me shpikjen qe ka bere. Patjeter te shikohet kjo video../gazetabota.com Per me shume shiko videon me poshte.

Read more ›

Vogëlushi mbush syt me lot pasi s’e lanë truprojat ta takonte, gjesti i Messit po bën xhiron e botës

Lionel Messi një person i mrekullueshëm në fushë dhe jashtë saj. Fituesi 5 herë i Topit të Artë ka treguar me gjestet e tij se zemra e dhembshur vlen më shumë në sytë e tifozëve se trofetë e tij.Ai ka qenë duke hyrë në hotelin e tij në Montevideo para ndeshjes Argjentinë-Uruguai për ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Botërorit […]

Read more ›

VIDEO/ Zbulohet arsyeja përse nuk lejohen avionët të fluturojnë mbi shtëpinë e Messit

Pak ditë më parë, Javier Sanchez-Prieto, shef i përgjithshëm i agjencisë së fluturimeve “Vueling”, deklaroi për mediat se avionët nuk lejohen të fluturojnë mbi shtëpinë e Lionel Messit në Barcelonë. Ky lajm u konfirmua më pas edhe nga zyra e aviacionit në Spanjë. Pas aludimeve të shumta, se përse nuk lejohen fluturimet mbi shtëpinë e fantazistit, është zbuluar dhe arsyeja […]

Read more ›

Turistët kapin luanët duke kryer marrëdhënie, reagimi i luaneshës pasi mbarojnë i lë të gjithë pa fjalë (VIDEO)

Turistët kapin luanët duke kryer marrëdhënie, reagimi i luaneshës pasi mbarojnë i lë të gjithë pa fjalë (VIDEO) Video u filmua nga blogerja Dana Haidar dhe tregon një çift luanësh duke kryer marrëdhënie seksuale në savanë. Ata po udhëtonin në grup dhe pasi panë luanët bashkë ndaluan menjëherë për ti filmuar. Ndiqni videon më poshtë për të parë reagimin e […]

Read more ›

Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!

Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kjo është një video e realizuar nga xhirimet e një çifti Turk, e cila ka marrë shumë klikime në internet.Protagonistë […]

Read more ›

Linda Morina sfidon Kallashin në vallëzim (VIDEO)

Nëse keni menduar se i keni parë të gjitha, veshje e zhveshje të këngëtareve, atëherë gaboheni shumë. A e keni ditur se Linda Morina, nuk këndon vetëm me çifteli?! Ajo që nuk lë personalitet për e “dridhur’ me telat e çiftelisë, ka vendosur t’i hyjë edhe një zanati tjetër. Linda këtë herë ka sfiduar fort këngëtaret që dridhen e përdridhen […]

Read more ›

Emin Bajrami revoltohet ndaj Komunës së Prishtinës

Read more ›

Ancelotti tregon objektivat e Bayernit

Read more ›

Schumacherit i ka kushtuar 16.3 milionë euro mjekimi trevjeçar

Read more ›