Other News

Mos e humbni! Drejtori i një shkolle u dërgoi këtë letër brilante prindërve të nxënësve

Read more ›

Dëshmia ku është plagosur Noizy, dhe arma e cila u përdor gjatë përleshjes (Foto)

Read more ›

Noizy VS Cozman – Momenti kur reperi i nënshtrohet operimit (Video+Foto)

Read more ›

Ja momenti kur Noizy godet me grusht personin që qëlloi me armë (Video)

Read more ›

Stresi në përkrahje të BabaStars, niset drejt Prishtinës (Foto)

Read more ›

Këto janë pamjet e para të “Varrosit” pas plagosjes, bëhet gati për operim (Video/Foto)

GazetaGlobale ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet operimit. Ndryshe, gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së cilës është Noizy dhe Varrosi është përleshur me Cozman dhe disa familjar të tij, në qendër të Prishtinës.

Read more ›

Ja momenti kur Noizy godet me grusht personin që qëlloi me armë (Video)

Read more ›

Lajmërohet Cozman nga Policia, ai ka një mesazh per Noizyn edhe fansat e tij.. (Video)

Read more ›

Lajmërohet Noizy nga Policia, ai ka një mesazh (Video)

Reperi Noizy sapo ka publikuar një video në Instagram. Ai shprehet se do të jetë i pranishëm më Mitrovicë dhe Ferizaj sapo të mbarojnë procedurat policore

Read more ›

Pse gënjeu Noizy se nuk është plagosur? (Foto/Video)

Pas përleshjes së sotme mes Noizyt dhe Cozman, reperi nga Shqipëria u plagos në këmbë me armë zjarri. Në një video të publikuar nga Indeksonline, reperi shihet në QKUK teksa shprehet se është mirë dhe nuk është plagosur shkruan lajmi.net. Në anën tjetër raporti mjekësor thotë se reperi është operuar dhe kështu i është hequr plumbi nga këmba e djathtë […]

Read more ›